Basur kremi

basur kremiBasur hastalığının durdurulmasında ve tedavi edilmesin uygulanan bir yöntemdir basur kremi. Temel amaç basur kanamalarının önüne geçmek basur bölgesinde oluşan şişkinliklerin yok olmasını sağlamaktır. Bu temel özelliklerin yanı sıra basur kreminin daha birçok olumlu etkisi vardır. Bu etkilerin başında ağrı kesici özelliği olması gelir. Bu bölgelerde oluşan ağrıları minimize etmede etkili bir tedavi yöntemidir. Aynı zamanda bu rahatsızlığa bağlı yaralanma ya da yanma gibi durumlarda da size çözümler sunmaktadır. Doktor kontrolü ile kullanabileceğiniz tedavi kremleri olduğu gibi %100 bitkisel maddeler ile üretilmiş kremlerde mevcuttur.

Temel olarak bu doğal bitki kremleri de aynı işlevi görmektedir. Basur kremi ile tedavi yöntemi 40 gün ila 70 gün arasında kullanıldıktan sonra olumlu sonuçlar vermektedir. Bu kremler günde en az 3 kere kullanılmalıdır. Düzenli tuvalet yapımınızdan sonra makat ve çevresine iyice sürülmeli ve yedirilmelidir. Bu krem kullanılmadan önce bu bölgelerinizin temiz ve kuru olması önemle tavsiye edilir. Özelliklerinden biri kan basıncınızı dengelemesidir.

Malum hemeroid rahatsızlığı kan basıncı yüksek olan kişilerde daha büyük bir sıklıkla görülmektedir. Bir diğer fonksiyonu ise kabızlık ve ishal durumlarınıza çözüm üretmek ve basuru tetikleyen bu kronik olguların önüne geçmektir.

Olası varislerin yok olmasında ya da oluşabilecek varislerin önüne geçmede de son derece etkin bir rol oynamaktadır. Rahatsızlığınızın son bulmasın son derece etkili bir tedavi yöntemidir.

Check Also

Basur Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Basur Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Halk dilindeki adıyla basur tıp dilindeki adı ile hemoroit olan makatta meydana gelen bu hastalık ...

Bir Cevap Yazın