Basur Kremi

BASUR KREMİ : İnsanların oldukça fazla kesiminde halk arasında basur olarak bilinen ve bilimsel olarak hemoroit diye adlandırılan hastalık görülmektedir. Basur tedavisi kısa süreli değil genelde uzun süreli bir tedavi sürecidir ve tedavide çeşitli bitkisel veya bilimsel ilaçlar kullanılmaktadır. Bu ilaçlardan bazısı oldukça etkili olmakla birlikte bazısı pek de etki göstermemektedir.

                Basur tedavisinde etkili olan ilaçlardan birisi de basur kremi olarak adlandırılan kremdir ki kullanımı kolay ve etkisini hızlı gösteren bir ilaçtır. Bu krem sayesinde öncelikle basur acısı ve ağrısı hızlı bir şekilde sona erecek ve kişiyi gerçekten rahatlatacaktır.

uzun süreli kullanılabilecek bir kremdir. Çünkü basur zaman içinde sürekli tekrar eden bir hastalıktır. Bu sebeple de uzun süreli kullanılabilir. Eğer siz de basurdan mustarip iseniz ve basurdan kurtulmak için çözüm arayışı içinde iseniz yapmanız gereken şey hemen bir basur kremi almak ve rahatlığını hissetmektir.

Piyasada bulunan basur kremi genelde iki çeşittir. Birincisi bilimsel yani kimyasal olarak satılan basur kremidir ki bu sadece reçete ile satılan kremdir ve acil ihtiyaçtan dolayı satılmaktadır. Ancak bilimsel ilaçların her birinde olduğu gibi içindeki kimyasal bileşenlerden dolayı uzun süreli kullanılması uygun değildir.

Diğer basur kremi bitkisel olan basur kremidir ki bitkisel olduğu için reçete olmaksızın satın alınabilmektedir ve yine bitkisel olduğu için uzun süreli devamlı kullanılabilecek bir kremdir.

Check Also

Basur Geçermi

Basur nasıl olur

Halk arasında basur olarak tanımlanan ve tıp literatüründe hemoroidsal hastalıklar kategorisine giren basur oluşumu hakkında ...

Bir Cevap Yazın