Basur lazer tedavisi fiyatı

basur lazer tedavisi fiyatıÇok farklı nedenlerden dolayı aşama aşama gerçekleşen ilk aşamalarında önemsenmeyen ve daha sonraki safhalarda ameliyat gerektiren basur hastalığının tedavisinde günümüzde pek çok kolaylık sağlanmıştır. Yalnız son safhalarda bu kolaylıklar yerini sancılı ağrılara ve ameliyatlara bırakmaktadır.
Günümüzde iş gücü kaybı olmadan birinci ve ikinci aşamada gerçekleştirilen herhangi bir ağrıya sancılı günlere mesuliyet vermeden narkozsuz ve narkoz riski olmadan basur ameliyatları gerçekleştirilmektedir. Lazer ameliyatı olarak bilinen bu uygulama oldukça rahat bir şekilde hastaya herhangi bir sıkıntı vermeden on ya da on beş dakika arasında değişen bir ameliyat ve ardından on beş dakikalık bir bekleme süresinden sonra toplamda maksimum yarım saat içerisinde birinci ve ikinci derecede olan basur hastalıklarına kalıcı olarak son verilebilmektedir.

Lazer IRC adı verilen enfraruj ışınlar adı verilen kişinin hissetmediği bir tedavi yöntemidir. Bu ameliyat hasta için hazırlık ve test aşaması gerektirmediği için hastaya iş gücü kaybı yaşatmamaktadır. Bu kadar kolay olduğu kadar basur lazer tedavisi fiyatı oldukça uygundur. Hasta bütçesini sarsmayacak kadar bir ücrete tabi tutulan lazer tedavisi hastanın basurunun durumuna göre ücreti belirlenmektedir. Birinci aşama ve ikinci aşamaya göre verilen fiyat dudak uçuklatacak kadar değildir.

Böyle bir hastalığa sancısız ağrısız bir çözüm yöntemi varken daha fazla ilerlemeden hasta için hayatını normal bir şekilde devam ettirebilmesi için basur lazer tedavisi fiyatı kişinin sancısından ve ağrısından daha küçük bir seviyede olduğu görülmektedir.

Check Also

Basur Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Basur Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Halk dilindeki adıyla basur tıp dilindeki adı ile hemoroit olan makatta meydana gelen bu hastalık ...

Bir cevap yazın