Bitkisel ilaçlar işe yarıyor

bitkisel ilaçlarNeurogastroenterology ve Motility dergisinde yer alan araştırma için, uzmanlar Japonlara özgü ilaçların verilerini gözden geçirdi ve fonksiyonel hazımsızlık, ve cerrahi bir girişimden sonra meydana gelen bağırsak tıkanması gibi bozuklukların yol açtığı belirtilerin azalmasında etkili olduğunu buldular.

Geleneksel ilaç tedavisiyle iyileştirilemeyen sindirim sistemi rahatsızlıklarında yardımcı oluyor.

, bitkisel ilaçların binlerce yıldır kullanıldığını belirterek, “Bitkisel ilaçların fonksiyonel sindirim sistemi bozukluğu bulunan hastaların iyileşmesinde rolü olduğunu bulduk.” dedi.

Japonlara özgü olan bitkisel ilaçlar fonksiyonel hazımsızlığa, çocuklarda kabızlığa, ameliyat sonrası meydana gelen bağırsak tıkanmalarına iyi gelirken aynı zamanda anti-kanser ilaçların yol açtığı ishalin sıklığını ve şiddetini de azaltıyor.

Neurogastroenterology ve Motility dergisinde yer alan araştırma için, uzmanlar Japonlara özgü bitkisel ilaçların verilerini gözden geçirdi ve fonksiyonel hazımsızlık, kabızlık ve cerrahi bir girişimden sonra meydana gelen bağırsak tıkanması gibi bozuklukların yol açtığı belirtilerin azalmasında etkili olduğunu buldular. Geleneksel ilaç tedavisiyle iyileştirilemeyen sindirim sistemi rahatsızlıklarında bitkisel ilaçlar yardımcı oluyor. Doç.…

Makaleye oy verebilirsiniz...

User Rating: 4.65 ( 1 votes)
0

Check Also

kabizlik

Kabızlıktan kurtulmak için egzersiz yapmalı

Eğer kabızlık çekiyorsanız, biraz egzersiz bazı şeylerin hızlanmasına yardım edebilir. Uzmanlara göre egzersiz kalbinizi ve ...

Bir cevap yazın