Kabızlık depresyonu hızlandırıyor.

depresyon-kabizlik, gaz, şişkinlik gibi bağırsak rahatsızlıklarının depresyon başta olmak üzere baş ağrısı ve migreni tetikleyebildiğini söyleyen , bu rahatsızlıkların ‘’, yani kolon hidroterapisinden yararlanabiliyor.

Örneğin bazı cilt sorunları bu nedenden kaynaklanır. Avrupa’da yapılan bir bilimsel çalışmaya göre, bağırsak fonksiyon bozuklukları depresyonun ilk sıralardaki nedeni olduğu tespit edildi.” diyor.

Kolon hidroterapiyle bağırsak kıvrımlarında biriken atık maddelerin verilen suyla birlikte boşaltılarak temizlendiğini belirten Yaşar, “Bağırsaklarınız iyi çalışmıyorsa onların işi diğer arınma organlarına kalacaktır.

Sağlıksız beslenme ve sağlıksız yaşam şekli, bağırsaklarda atıkların birikmesine, burada bakterilerin üremesine ve bağırsakların kendi zehrini emmesine yol açıyor.

Günde bir-iki kez tuvalete çıkmanın normal olduğunu kaydeden Yaşar, kolon hidroterapinin yalnızca bağırsak hastalıklarında değil, detoks ve bağışıklık sistemini güçlendirme amacıyla da uygulandığını kaydediyor.

Mustafa Yaşar, şöyle konuşuyor: “Sık sık enfeksiyona yakalanma halleri, baş ağrısı, migren ve depresyon hallerinde kolon hidroterapi önemli bir destek tedavisidir.

Alerjiler, sedef, egzema, akne gibi cilt hastalıkları, karaciğer yağlanmaları ve karaciğer fonksiyon bozuklukları, alerjik astım bronşial, romatizmal hastalıklar, kireçlenmeler kolon hidroterapiden önemli ölçüde yarar görür.”

Kabızlık, gaz, şişkinlik gibi bağırsak rahatsızlıklarının depresyon başta olmak üzere baş ağrısı ve migreni tetikleyebildiğini söyleyen Dr. Mustafa Yaşar, bu rahatsızlıkların ‘bağırsak yıkama tedavisi’, yani kolon hidroterapisinden yararlanabiliyor. Örneğin bazı cilt sorunları bu nedenden kaynaklanır. Avrupa’da yapılan bir bilimsel çalışmaya göre, bağırsak fonksiyon bozuklukları depresyonun ilk sıralardaki nedeni olduğu tespit…

Makaleye oy verebilirsiniz...

User Rating: Be the first one !
0

Check Also

kabizlik

Kabızlıktan kurtulmak için egzersiz yapmalı

Eğer kabızlık çekiyorsanız, biraz egzersiz bazı şeylerin hızlanmasına yardım edebilir. Uzmanlara göre egzersiz kalbinizi ve ...

Bir cevap yazın